Nowy blog — nowy szablon

Przy zakładaniu nowego bloga koniecznie będzie również nowy szablon. Wybierz taki, który sam możesz dostosować do siebie! Zmienić zdjęcie oraz kolory, tak, aby wygląd bloga jak najlepiej oddawał jego treść. Aby pobrać taki darmowy szablon wejdź na: WioskaSzablonów Jeżeli to Ci nie wystarcza i potrzebujesz szablonu stworzonego z myślą o Tobie, koniecznie sprawdź: Król Trefl - zamówienia

Dwie zasady

Jeżeli skorzystałeś z adresu, który został tutaj opublikowany, proszę pamiętaj o dwóch rzeczach:
1. Pod postem zawierającym adres twojego bloga, zostaw komentarz z informacją, że taki a taki adres na takiej i takiej platformie blogowej został przez ciebie zajęty.
2. Umieść na swoim blogu link lub button do tego bloga. Buttony bloga znajdziesz tutaj.

Zostań współautorem

Jeżeli Ty również masz wiele pomysłów na adresy, z których i tak nie skorzystasz, koniecznie zostań współautorem bloga! Więcej przeczytasz tutaj
Masz pomysły na adresy, ale nie chcesz zostać autorem? Gościnny występ jest rozwiązaniem dla Ciebie! Zapoznaj się z tematem
Specjalne podziękowania dla:
rigoberto60

Propozycje

wtorek, 6 września 2016
EDYTUJ POST
Tutaj możecie pisać propozycje kategorii (tematów), z których chcielibyście dostać nowe adresy. Najlepiej byłoby, aby wasze tematy były zgodne z dostępnymi kategoriami, które zostały wypisane tutaj. Możecie oczywiście podawać propozycje tematów, których tam nie ma, jednak w takim wypadku nie daję gwarancji, że uda mi się je zrealizować.

By łatwiej się żyło:

 1. Zanim napiszesz swoją propozycję, sprawdź, czy ktoś już nie umieścił tutaj podobnego komentarza. Możesz to zrobić, używając skrótu ctrl + f i wpisując swój temat. Jeżeli nie ma tu takiej propozycji jak twoja, śmiało pisz komentarz!
 2. Jeżeli jest, napisz swój komentarz w ODPOWIEDZI na ten wyszukany. Im więcej odpowiedzi będzie miał dany temat, tym większe szanse, że pojawi się post z adresami o właśnie takiej tematyce.
 3. Jeżeli znalazłeś komentarz z twoim tematem, ale w odpowiedziach znajduje się mój komentarz z linkiem do nowego postu z adresami, proszę napisz oddzielny, nowy komentarz.Wówczas będę widzieć, że potrzebujecie więcej adresów z danej tematyki.
 4. Jeden komentarz - jeden temat. Ładnie proszę!

Dziękuję za przestrzeganie powyższych zasad. To mi bardzo ułatwi zadanie!

Komentarze z propozycjami, które zostały zrealizowane, po pewnym czasie będą usuwane, aby zakładka była bardziej przejrzysta.

5 komentarzy:

 1. Aż dziw, że tu tak pusto!
  W takim razie ja coś nabazgram. Jako absolwentka biol-chemu mam słabość do łaciny.
  Proponuję więc zrobić post w tym właśnie klimacie.
  Przykładem do wykorzystania mogą być odpowiedniki siedmiu grzechów głównych: superbia, avaritia, luxuria, invidia, gula, ira, acedia.
  Ale to tylko jeden z wielu przykładów wykorzystania tego języka :)
  Pozdrawiam,
  Ayame

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za propozycje! Z pewnością coś po łacinie się pojawi. A skoro już podałaś przykładowe adresy, to może chciałabyś skorzystać z Gościnnego występu na blogu. Co ty na to?
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Póki co, to tylko taka luźna myśl, ale jeśli wpadną mi jakieś konkretne przykłady do głowy, to na pewno się zgłoszę :)

   Usuń
  3. Oczywiście! Szkoda, że podane przez ciebie przykłady są zajęte. :<

   Usuń
 2. A może Assasin's Creed? Z każdej części na pewno ze dwa fajne adresy się znajdą :D No i może z anime K-Project? Tu można by się posłużyć kolorami klanów, imionami królów, tytułami odcinków anime, mocami głównych bohaterów, bo ja wiem, czym jeszcze...znajdzie się mnóstwo możliwości :)

  OdpowiedzUsuń

Ogłoszenia
partnerskie

02.11 / 01.12
© 2016 Pomysł na adres. Design by Agata.
All rights reserved.